چرا عضویت در

بانک مشاغل اصفهان

برای کسب و کار شما الزامیست؟

چرا حضور در اینترنت برای تمامی کسب و کارها، یک باید است؟

یک کسب و کار بدون حضور در اینترنت محکوم به شکست است

 • اگر شما صاحب کسب و کاری هستید که مشتریان گذری و یا مشتریان ثابت داشته و حاشیه امنی برای جریان درآمدی خود ایجاد کرده اید، در شرایط پررنگ تر شدن حضور افراد در اینترنت و تاثیرپذیری آنها از تبلیغات اینترنتی، رقبای شما به راحتی میتوانند مشتریان شما را از آن خود کنند.
 • بهترین بودن به تنهایی کافی نیست، بلکه هر مشتری بالقوه ای باید بداند که شما بهترین هستید. چه پزشک باشید، چه صاحب رستوران و چه مدرس زبان، نهایتا این برند یا نام تجاری شماست که سرمایه واقعی و محل اصلی درامد شما خواهد بود.
 • حال اگر قصد قدرتمند ساختن برند خود را دارید، باید بدانید که تبلیغات سنتی از قبیل بیلبوردهای تبلیغاتی و آگهی در نیازمندیها و نشریات بدلیل کاهش تعداد مخاطبان، اثرگذاری خود را از دست داده اند. در حالی که گاهی تا شصت درصد زمان هر شخص در شبانه روز در اینترنت میگذرد.
تبلیغات در اصفهان

عضویت در بانک مشاغل اصفهان، امکان حضور برند شما را در اینترنت، به راحتی چند کلیک و بدون هزینه های هنگفت و بدون دانش فنی فراهم میکند.

روش های حضور موثر یک کسب و کار در اینترنت چیست؟

انواع روش های حضور یک کسب و کار در اینترنت

بطور کلی سه روش اصلی و عمومی برای حضور یک کسب و کار در اینترنت وجود دارد:

 • حضور از طریق شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام
 • حضور مستقیم در اینترنت از طریق راه اندازی یک وبسایت اختصاصی و یا اپلیکیشن موبایل اختصاصی
 • حضور در اینترنت از طریق بانک های اطلاعاتی مدرن و پر بازدید، مانند بانک اطلاعات شهری و مشاغل اصفهان
کسب و کارها در اینترنت

در بانک اطلاعات مشاغل اصفهان سعی شده است، ضمن فراهم کردن امکانات حضور مستقیم یک کسب و کار در اینترنت، دشواریها و معایب سایر روش ها حذف شود.

اما از روش های حضور در اینترنت، کدام یک مؤثر تر است؟

عمر محدود اینستاگرام

 • آیا شما هنوز از فیسبوک، ویچت و یا تلگرام مانند گذشته استفاده میکنید؟ 
 • آیا به خاطر دارید که خرید و فروش پیج ها و یا گروه های پرکاربر در هر یک از پلتفرم هایی مانند تلگرام یا وایبر با قیمت های آنچنانی انجام میشد، در حالیکه در حال حاضر یک گروه وایبری یا یک کانال تلگرامی از لحاظ تجاری ارزش ناچیزی (تقریبا صفر) دارند.
 • آیا میدانید رشد تعداد کاربر واقعی در کانال های تلگرامی چه هزینه و زمان زیادی برای کسب و کارها داشت؟
 • عیب بزرگ شبکه های اجتماعی همین وابستگی آنها به موج کاربران است که با فروکش کردن و تغییر علاقه کاربران، پلتفرم های قبلی بی استفاده میشوند.
 • در حال حاضر در ایران اینستاگرام شبکه اجتماعی محبوب کسب و کارهاست. اما آیا برای ادامه این روند تضمینی وجود دارد؟ و آیا با تغییر شرایط و یا رفتار کاربران و کوچ به یک پلتفرم دیگر، پیج های چند صد هزار فالووری، ارزشی خواهند داشت؟
تاثیر شبکه های اجتماعی در کسب و کارهای اصفهان

با عضویت در بانک مشاغل اصفهان، عمر حضور موثر کسب و کار شما به عمر کوتاه شبکه های اجتماعی وابسته نیست، بلکه حضوری همیشگی و پر رنگ خواهد بود.

عدم نمایش محتوای پست های اینستاگرام توسط گوگل

عیب بزرگ دیگر اکثر شبکه های اجتماعی و بخصوص اینستاگرام این است که توسط موتورهای جستجو از قبیل گوگل برای نمایش جستجوهای کاربران آنالیز نمیشوند. به عبارت دیگر محتوای تولیدی در پیج های اینستاگرامی، در جستجوی گوگل نمایش داده نمیشوند.

در واقع درامد کسب و کارهای اینستاگرامی محدود به فالووران پیج و تا زمانی است که بطور مداوم و روزانه محتوا تولید شده و در دید مخاطب قرار دارد، در حالیکه بعضی از وبسایت ها حتی تا چند سال بدون تولید محتوای جدید، در بعضی از لغات کلیدی رتبه های بالا داشته و درامد جذب میکنند.

جستجوی مشاغل اصفهان در گوگل

بانک مشاغل اصفهان این امکان را در اختیار شما میگذارد که با تجمیع مطالب صفحات شبکه های اجتماعی کسب و کار خود در یک مکان، آنها را بطور بهینه برای مشتریان خود، در جستجوی گوگل قابل دسترس نمایید.

چرا داشتن یک وبسایت یا اپلیکیشن اختصاصی برای هر کسب و کاری لزوماً بهینه نیست؟

هرچند داشتن وبسایت اختصاصی مزیت مهمی برای کسب و کارها محسوب میشود، اما هزینه نگهداری یک وبسایت اختصاصی تنها محدود به هزینه راه اندازی نیست و جهت حضور موثر و نمایش در رتبه های بالای گوگل نیاز به موارد زیر میباشد:

 • تولید محتوای مداوم
 • نگهداری فنی
 • بهینه سازی رتبه در موتورهای جستجو
 • حضور گرافیست
 • حضور طراح سایت

موارد فوق علاوه بر پرداخت هزینه های هنگفت، مستلزم مدیریت این مجموعه و هماهنگ سازی افراد تیم میباشد، که برای یک کسب و کار با سایز متوسط در بلند مدت عملی و بهینه نیست.

طراحی وبسایت در اصفهان

در بانک اطلاعات اصفهان، شما دردسر استخدام و پرداخت حقوق جهت بکارگیری گرافیست، برنامه نویس، طراح وب و ... ندارید و با تمرکز بر تولید محتوا به راحتی از امکانات بانک مشاغل اصفهان جهت رشد برند خود در اینترنت استفاده مینمایید.

چرا بانک مشاغل اصفهان؟

در بانک اطلاعات مشاغل اصفهان امکانات یک وبسایت اختصاصی در اختیار شماست، اما :

شما دردسرهای نگهداری فنی یک وبسایت اختصاصی را ندارید

نگهداری فنی یک وبسایت اختصاصی مستلزم استخدام افراد با تخصص هی مختلف جهت بهبود طراحی و نیز نگهداری فنی میباشد. البته امکان برون سپاری این امر هم وجود دارد که 

شما دردسرهای رایج بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو را ندارید

لطفا همین حالا عبارت بانک اطلاعات مشاغل اصفهان را در گوگل جستجو کنید. بله درست میبینید، رتبه نخست در این کلید واژه متعلق به وبسایت ESFAHAN.ORG میباشد.

رتبه نخست ما، در نتایج جستجوی گوگل در عبارت بانک اطلاعات مشاغل اصفهان، تضمین کننده حضور موثر شما در بانک اطلاعاتی است که بازدیدکنندگان بی شماری دارد. و حضور در این بانک اطلاعاتی به معنای شناساندن برند شما به این بازدیدکنندگان و افزایش بازدهی کسب و کار شماست.

وبسایت کسب و کار شما در میان انبوه وبسایتهای موجود در موتورهای جستجو گم نمیشود، بلکه در دسته بندی های مرتبط با زمینه فعالیت شما و در موتور جستجوی مشاغل استان اصفهان به راحتی نمایش داده میشود.

با عضویت پایه در بانک اطلاعات مشاغل اصفهان، کسب و کار شما در دسته بندی مربوط به رشته شما در پایگاه قرار میگیرد و با جستجوی کاربران نمایش داده میشود.

اما در صورت انتخاب شما مبنی بر بهینه سازی رتبه نمایش شما در بین سایر کسب و کارها، امکان نمایش کسب و کار شما در رتبه بالاتر نسبت به سایرین و یا فضاهای مختلف صفحات وبسایت، فراهم شده است.

عضویت در

بانک مشاغل اصفهان

بمدت محدود رایگان است