سوالات متداول درباره بانک اطلاعات شهری اصفهان

سوالات متداول درباره بانک اطلاعات شهری اصفهان

بانک اطلاعات شهری چیست؟

بانک اطلاعات شهری یا معادل انگلیسی آن بیزنس دایرکتوری (Business Directory)، بانک اطلاعاتی مشاغل و اصناف و سایر اطلاعات شهری میباشد، که مشابه صفحات زرد یا Yellow Pages اطلاعات مورد نیاز شهروندان را به سهولت در اختیار آنان میگذارد. نوع کاغذی این بانک های اطلاعاتی بمرور منسوخ شده و با توجه به نگرانی های زیست محیطی، نوع اینترنتی و اکترونیکی این بانک های اطلاعاتی با امکان بروزرسانی سریعتر و جلوگیری از اتلاف منابع حیاتی زمین، درحال رشد و جایگزینی نوع کاغذی آنها میباشد.

در بانک اطلاعات شهری اصفهان، چه اطلاعاتی یافت میشود؟

در بانک اطلاعات شهری اصفهان، جامع ترین و جدیدترین اطلاعات اصناف اصفهان حتی الامکان تقریبا هر اطلاعات شهری که ممکن است در مورد اصفهان مورد نیاز و سوال هموطنان باشد، فراهم شده است. بدیهی است که اطلاعات فراهم شده از دسته اطلاعاتی با مجوز انتشار عمومی میباشد و سایت esfahan.org  از جمع آوری و انتشار اطلاعات شخصی و خصوصی افراد جلوگیری خواهد نمود.  

صحت اطلاعات در بانک اطلاعات شهری اصفهان چگونه بررسی میشود؟

اطلاعات موجود در بانک اطلاعاتی شهر اصفهان عمدتا یا از طریق وبسایت جمع آوری و متشر شده و یا توسط کاربران بصورت اطلاعات کسب و کار و در بخش تبلیغ رایگان کسب و کار منتشر گردیده و وبسایت esfahan.org  صرفا جهت سهولت دسترسی هموطنان به آن اطلاعات، آنها را منتشر کرده و هیچگونه مسولیتی در قبال نحوه استفاده، صحت یا عدم صحت اطلاعات، مجوزهای مشاغل و سایر موارد، نخواهد داشت.  

چگونه در بانک اطلاعات شهری اصفهان جستجو کنم؟

لطفا جهت آموزش نحوه جستجو در بانک اطلاعات شهری اصفهان به صفحه اختصاصی آن مراجعه فرمایید.

نحوه جستجو در بانک اطلاعات شهری اصفهان

هزینه استفاده از خدمات بانک اطلاعات شهری اصفهان چه مقدار است؟

 • هزینه استفاده از خدمات بانک اطلاعات شهری و مشاغل اصفهان برای کاربران در جستجوی اطلاعات
هزینه استفاده از خدمات بانک اطلاعات شهری و مشاغل اصفهان برای کاربران و شهروندان در جستجوی اطلاعات بصورت کاملا رایگان می باشد و همیشه هم رایگان خواهد ماند.
 • هزینه استفاده از خدمات بانک اطلاعات شهری و مشاغل اصفهان برای کسب و کارها
هزینه استفاده از خدمات بانک اطلاعات شهری و مشاغل اصفهان برای کسب و کارها بستگی به سطح استفاده از خدمات این وبسایت دارد و به شرح زیر است:
  • عضویت رایگان (طرح اعتباری برنزی)
  • عضویت ویژه:
   • طرح اعتباری نقره ای
   • طرح اعتباری طلایی
   • طرح اعتباری زمردی

جهت آشنایی کامل با سطوح عضویت کسب و کارها، هزینه و امکانت هر کدام از این سطوح، میتوانید از صفحه آشنایی با طرح ها دیدن فرمایید:

آشنایی با انواع سطوح و طرح های عضویت کسب و کارها در بانک اطلاعات شهری و مشاغل اصفهان