About Us

درباره ما

وبسایت Esfahan.org با هدف ارایه بستری مناسب جهت گسترش دسترسی همشهریان به اطلاعات شهری و رویدادهای جاری اصفهان و معرفی و رونق بیشتر کسب و کار در استان و کلان شهر اصفهان و بصورت خصوصی فعالیت مینماید و جهت فعالیت مستمر خود به کمک های همشهریان عزیز چه بصورت کمک در تولید محتوا و چه بصورت تبلیغات حرفه ای نیاز دارد.

امید داریم با کمک شما گامی کوچک در توسعه این شهر زیبای خدا برداریم.

طبق آخرین سرشماری نفوس و مسکن در سال هزار و سیصد و نود و پنج، استان اصفهان نزدیک به شش میلیون نفر جمعیت و شهر اصفهان با سهم چهل درصدی نزدیک به دو میلیون و پانصد هزار نفر جمعیت در خود جای داده است. با یک مشاهده ساده در سطح شهر میتوان فهمید اکثریت مردم در گوشه و کنار شهر بطور روزانه با رایانه و یا گوشی هوشمند خود در حال جستجوی اینترنت هستند.

مهم نیست در چه کسب و کاری مشغول به فعالیت هستید، مهم این است که کسب و کار شما دیگر محدود به مشتریان محلی و گذری و یا مشتریان قدیمی و شناخته شده شما نیست. سایت اصفهان دات ارگ بعنوان مرجع اینترنتی کلان شهر اصفهان، با داشتن هزاران بازدید کننده اصفهانی و غیر اصفهانی میتواند بهترین و سریعترین راه جهت معرفی و گسترش کسب و کار شما در شهر زیبای اصفهان باشد.

شماره تماس : ۷۰۸۹-۱۷۹-۰۹۲۲

ایمیل : Esfahan.org@gmail.com

ارسال پیامک : ۷۰۸۹-۱۷۹-۰۹۲۲

تماس از طریق واتسپ

تماس از طریق اسکایپ